Mesaj gönder

Otomatik Kontrol Sistemi Asitleme Asit Dekapaj Hattı Sıcak Paslanmaz Çelik Rulo

1 Set
MOQ
negotiation
fiyat
Otomatik Kontrol Sistemi Asitleme Asit Dekapaj Hattı Sıcak Paslanmaz Çelik Rulo
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Reaksiyon: Tamamen
Malzeme:: Sıcak Haddelenmiş
Oto: merhaba teknoloji
Tasarım: makul ve müşteriye özel
üretim çıkışı: Büyük miktar
Anavatan:: Jiangsu, Çin (Anakara)
Vurgulamak:

sürekli dekapaj hattı

,

dekapaj ekipmanı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Jiangsu, Çin (anakara)
Marka adı: XLY
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 90 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: 10 Set
Ürün Açıklaması

 

Makul ve özelleştirilmiş Asit Asitleme Hattı için XLY Otomatik kontrol sistemi

 

 

Sürekli Asit Dekapaj Hattı

 

Makine açıklaması:

Temel hammadde olan sıcak haddelenmiş çelik rulo ve sıcak paslanmaz çelik rulo, daha fazla rulo işlemeyi sağlamak için oksitleri şerit yüzeyinden çıkarmak için sürekli asitleme hattından geçirilir.Bu işlem, oda sıcaklığında kangalların yüzeyinde pas oluştuğu için gereklidir.

 

Bu sistem, geleneksel araç veya elektrikli vinç ile karşılaştırıldığında, doğru konumlandırma, sarsıntı olmadan dikey kol el tipi kaldırma cihazını benimser, sapanların ve iş parçasının asit havuzuna düşmesini önlemek için yukarı ve aşağı sabit bir askı tutuşu sağlayabilir ve şirketim, PLC otomatik kontrol programı ile kaldırma cihazının bağımsız araştırma ve geliştirmesi, akıllı olabilir, kaldırma görevi, asitleme süresi kayıt işleme oluğu süreci ile ayarlanır, el görevini ayarlayın, yükleme süresini azaltın, hassas kontrol dekapaj süresi ve otomatik olarak girin ve bir sonraki dekapaj tankı tankına ilerleyin.

 

Sürekli asitleme hattının proses akışı

 

Elle yükleme → Bobin yükleme arabası → 1 numaralı kazanç makarası → 1 numaralı kazanç kazıyıcı → 2 numaralı kazanç makarası → 2 numaralı kazanç kazıyıcı → 1 numaralı beş silindirli düzleştirici → 2 numaralı beş rulolu doğrultucu → Saptırıcı rulo → Çift katmanlı kesme → Yakınsama sıkıştırma rulosu → Kaynak makinesi → No.1 başlık rulosu → No.1 yatay döngü → No.1 CPC → No.2 başlık rulosu → kireç çözücü → No.3 başlık rulosu → No.2 çift rulo TBM →Temizleme →Suyla yıkama →Kurutma →Döngü →No.4 dizgin rulo →Pinch CPC ünitesi →Hurda sarma →Üç rulo gergi silindiri →Çıkış kesme →Yağlama makinesi →Çıkış saptırıcı pres rulosu → Germe makarası →Bobin boşaltma arabası →Coi alma tablo

 

 

Bu sistem, yapay müdahale olduğunda niteliksiz asitleme etkisinde manuel kontrol arayüzüne ve gerçek zamanlı veri kaydına, büyük verilerin oluşumuna, asit konsantrasyonuna ve sıcaklığına göre büyük veri analizi yoluyla geleceğe, şekil parametrelerine, otomatik oluşumuna izin verir. makul dekapaj işlemi.

 

1. Parkur, yaklaşık 32 metrelik bir mesafe ile kapalı bir tek kiriş ile paylaşılmaktadır.

2. konfigürasyon tutucu 2 takım, tek el yükü 10T seti, 10-20m/dak çalışma hızı;

3. Destekleyici el, orijinal cihazı kontrol etmek için araç kontrol PLC'si, frekans dönüştürücü, kablosuz iletişim modülü, kod okuyucu, iz bulucu, RFID tanıma sistemi ve benzeri ile donatılmıştır ve elektrik kontrol kutusunun koruma seviyesi IP65'tir.

4. sistem, araba güç kaynağının toplayıcı kaynağı olan kayar temas hattını kullanır;tüm üniteler ve ana kontrol sistemi, kablosuz Ethernet, araç PLC'sinin uygulanması ve toprak PLC ana veri alışverişi arasında endüstriyel kontrolü benimser.

 

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Kalan karakter(20/3000)