Mesaj gönder

Tam Kontrol Yüksek Teknoloji Sürekli Asitleme Hattı Asit Asitleme Ekipmanları

1 Set
MOQ
negotiation
fiyat
Tam Kontrol Yüksek Teknoloji Sürekli Asitleme Hattı Asit Asitleme Ekipmanları
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Marka adı:: XLY
Satış sonrası servis:: Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri
Ad:: Asit Paklama Hattı
Tasarım: Makul ve müşteri odaklı
Üretim çıktısı: Büyük miktar
Anavatan:: Jiangsu, Çin (Anakara)
Vurgulamak:

nitrik hidrofluorik asit dekapaj

,

dekapaj ekipmanı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Jiangsu, Çin (anakara)
Marka adı: XLY
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 90 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: 10 Set
Ürün Açıklaması

 

 

Sıcak haddelenmiş XLY Tam kontrol Hi tech Asit Asitleme Hattı ile Büyük miktar

 

 

Şirket Bilgisi

 

Biz zamanında teslim ve gerektiği gibi quanlity ürünler üretmek emin olmak için ödemenizi korumak için Ticaret Güvencesi katıldı güçlü bir tedarikçisi vardır.

 

 

 

Makine açıklaması:

 

 

The hot rolled steel coil & hot stainless steel coil which are the basic raw material are passed through the continuous pickling line to remove the oxides from strip surface to enable further coil processing. Temel hammadde olan sıcak haddelenmiş çelik bobin ve sıcak paslanmaz çelik bobin, daha fazla bobin işlenmesini sağlamak için oksitleri şerit yüzeyinden çıkarmak için sürekli asitleme hattından geçirilir. This processing is requires since rust is formed on the surface of the coils at room temperature. Bu işlem, bobinlerin yüzeyinde oda sıcaklığında pas oluştuğu için gereklidir.

 

Teknik parametre

 

Malzeme Şerit kalınlığı Şerit genişliği İşlem hızı Turşu ortamı
sıcak haddelenmiş 1.0-4.5mm 500-1530mm 40-150mm HCL
 

 

 

 

Bu sistem, doğru konumlandırma, sallama ile geleneksel araç veya elektrikli vinç ile karşılaştırıldığında dikey kol el tipi kaldırma cihazını benimser, askıları ve iş parçasının asit havuzuna düşmesini önlemek için sabit bir askı tutma ve aşağı tutma elde edebilir ve benim şirket bağımsız araştırma ve geliştirme kaldırma cihazı, PLC otomatik kontrol programı ile, akıllı olabilir kaldırma görevi dekapaj süreci kayıt tarafından ayarlanır işleme oluk, el görevini ayarlamak, yükleme süresini azaltmak, hassas kontrolü dekapaj süresi ve otomatik olarak bir sonraki dekapaj tankı tankı sürecine girin ve ileri sürün.

 

 

 

 

Sürekli asitleme hattının proses akışı

 

 

Elle yükleme → Bobin yükleme aracı → 1 numaralı taşıma makarası → 1 numaralı taşıma kazıyıcı → 2 numaralı taşıma makarası → 2 numaralı taşıma kazıyıcı → 1 numaralı beş silindirli düzleştirme kaldıraç → 2 numaralı beş silindirli düzleştirme kaldıraç → Deflektör rulo → Çift katmanlı makas → Yakınlaştırma tutam rulosu → Kaynak makinesi → 1 numaralı bridle rulo → 1 numaralı yatay döngü → 1 numaralı TBM → 2 numaralı bridle rulo → kireç çözücü → 3 numaralı bridle rulo → 2 numaralı çift rulo TBM → Dekapaj → Su ile yıkama → Kurutma → Döngü → No.4 atlık rulosu → Sıkıştırma TBM ünitesi → Hurda sargı → Üç rulo gergi silindiri → Çıkış makası → Yağlama makinesi → Saptırma presleme silindirinden çık → Gergi makarası → Bobin boşaltma arabası → Coi alma tablo

 

 

Bu sistem, yapay müdahale ve gerçek zamanlı veri kaydı, büyük veri oluşumu, büyük veri analizi ile gelecek, asit konsantrasyonu ve sıcaklığa göre, şekil parametreleri, otomatik oluşum makul dekapaj işlemi.

 

1. iz yaklaşık 32 metre mesafe ile, kapalı tek bir ışın ile paylaşılır.

2. yapılandırma tutucu 2 takım, tek set el yükü 10 T, çalışma hızı 10-20 m / dak;

3. destek el araç kontrol PLC ile donatılmış, frekans dönüştürücü, kablosuz iletişim modülü, kod okuyucu, parça bulucu, RFID tanıma sistemi ve benzeri orijinal cihazı kontrol etmek, ve elektrik kontrol kutusu koruma seviyesi IP65 olduğunu.

4. system uses the sliding contact line, the collector supply of the car power supply; 4. sistem sürgülü temas hattı kullanır, toplayıcı kaynağı araba güç kaynağı; all units and the main control system adopts industrial control between wireless Ethernet, implementation of vehicle PLC and ground PLC master data exchange. tüm üniteler ve ana kontrol sistemi kablosuz Ethernet, araç PLC ve yer PLC ana veri alışverişi arasında endüstriyel kontrol benimser.

 

 

Tam Kontrol Yüksek Teknoloji Sürekli Asitleme Hattı Asit Asitleme Ekipmanları 0

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Kalan karakter(20/3000)