Mesaj gönder

Makul Yapı Sıcak Haddelenmiş Asit Dekapaj Hattı Şerit Genişliği 500-1530mm

1 Set
MOQ
negotiation
fiyat
Makul Yapı Sıcak Haddelenmiş Asit Dekapaj Hattı Şerit Genişliği 500-1530mm
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Marka adı:: XLY
Sağlanan satış sonrası hizmet:: Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler
İSİM:: Asit Dekapaj Hattı
Özellik:: makul yapı
Renk:: özelleştirilebilir
Kullanım:: asitle dekapaj
Vurgulamak:

nitrik hidrofluorik asit dekapaj

,

dekapaj ekipmanı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Jiangsu, Çin (anakara)
Marka adı: XLY
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 90 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: 10 Set
Ürün Açıklaması

 

Makul yapıya sahip özelleştirilebilir yüksek hassasiyetli çelik sac asit dekapaj hattı

 

 

Özellikler

yüksek hassasiyetli çelik sac asit dekapaj hattı


1, f aktör doğrudan
2, daha iyi satış sonrası hizmetler
3, ISO, CE
4, zamanında teslimat

 

 

Yüksek hassasiyetli çelik sac asit dekapaj hattı

 

Asit dekapaj hattımız tasarımınıza göre yapılabilir, kaliteli hale getirmek ve karınızı daha büyük hale getirmek hedefimizdir.bu yüzden asitleme hattını seçin, bizim en büyük hazinemiz.ISO 9001:2008 ve CE, GB sertifikaları, asit dekapaj hattımızın iyi kalite kontrolünü sağlar, OEM, ODM her türlü asit dekapaj hattınız teknisyenlerimiz için kabul edilebilir, bu yüzden bizi tararken hemen bana e-posta gönderin.

 

Ayrıca sizin için iyi bir hizmet sonrası hizmetimiz var, asit dekapaj hattımız kolayca kontrol edebilmeniz için iyi tasarlanmış, 1 yıl boyunca ücretsiz onarım yapacağız.Veya işçileriniz talimatlarımızdan sonra tamir edilebilir.

 

OEM'iniz, ODM'niz bize hoş geldiniz.

 

 

Teknik parametre

 

Malzeme şerit kalınlığı şerit genişliği İşlem hızı dekapaj ortamı
sıcak haddelenmiş 1.0-4.5mm 500-1530mm 40-150mm HCL
 

 

 

 

Bu sistem, geleneksel araç veya elektrikli vinç ile karşılaştırıldığında, doğru konumlandırma, sarsıntı olmadan dikey kol el tipi kaldırma cihazını benimser, sapanların ve iş parçasının asit havuzuna düşmesini önlemek için yukarı ve aşağı sabit bir askı tutuşu sağlayabilir ve şirketim, PLC otomatik kontrol programı ile kaldırma cihazının bağımsız araştırma ve geliştirmesi, akıllı olabilir, kaldırma görevi, asitleme süresi kayıt işleme oluğu süreci ile ayarlanır, el görevini ayarlayın, yükleme süresini azaltın, hassas kontrol dekapaj süresi ve otomatik olarak girin ve bir sonraki dekapaj tankı tankına ilerleyin.

 

 

 

 

Sürekli asitleme hattının proses akışı

 

 

Elle yükleme → Bobin yükleme arabası → 1 numaralı kazanç makarası → 1 numaralı kazanç kazıyıcı → 2 numaralı kazanç makarası → 2 numaralı kazanç kazıyıcı → 1 numaralı beş silindirli düzleştirici → 2 numaralı beş rulolu doğrultucu → Saptırıcı rulo → Çift katmanlı kesme → Yakınsama sıkıştırma rulosu → Kaynak makinesi → No.1 başlık rulosu → No.1 yatay döngü → No.1 CPC → No.2 başlık rulosu → kireç çözücü → No.3 başlık rulosu → No.2 çift rulo TBM →Temizleme →Suyla yıkama →Kurutma →Döngü →No.4 dizgin rulosu →Pinch CPC ünitesi →Hurda sarma →Üç rulo gergi silindiri →Çıkış kesme →Yağlama makinesi →Çıkış saptırıcı pres rulosu → Germe makarası →Bobin boşaltma arabası →Coi alma tablo

 

 

Bu sistem, yapay müdahale olduğunda niteliksiz asitleme etkisinde manuel kontrol arayüzüne ve gerçek zamanlı veri kaydına, büyük verilerin oluşumuna, asit konsantrasyonuna ve sıcaklığına göre büyük veri analizi yoluyla geleceğe, şekil parametrelerine, otomatik oluşumuna izin verir. makul dekapaj işlemi.

 

1. Parkur, yaklaşık 32 metrelik bir mesafe ile kapalı bir tek kiriş ile paylaşılmaktadır.

2. konfigürasyon tutucu 2 takım, tek el yükü 10T seti, 10-20m/dak çalışma hızı;

3. Destekleyici el, orijinal cihazı kontrol etmek için araç kontrol PLC'si, frekans dönüştürücü, kablosuz iletişim modülü, kod okuyucu, iz bulucu, RFID tanıma sistemi ve benzeri ile donatılmıştır ve elektrik kontrol kutusunun koruma seviyesi IP65'tir.

4. sistem, araba güç kaynağının toplayıcı kaynağı olan kayar temas hattını kullanır;tüm üniteler ve ana kontrol sistemi, kablosuz Ethernet, araç PLC'sinin uygulanması ve toprak PLC ana veri alışverişi arasında endüstriyel kontrolü benimser.

 

Makul Yapı Sıcak Haddelenmiş Asit Dekapaj Hattı Şerit Genişliği 500-1530mm 0

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Kalan karakter(20/3000)