Mesaj gönder

Makul Yapısı ile Yüksek Hassasiyetli Çelik Levha Asit Dekapaj Süreci / Hat

1 Set
MOQ
negotiation
fiyat
Makul Yapısı ile Yüksek Hassasiyetli Çelik Levha Asit Dekapaj Süreci / Hat
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Marka adı:: XLY
Malzeme:: paslanmaz çelik
İSİM:: Asit Dekapaj Hattı
Boyut:: OEM
Renk:: özelleştirilebilir
Kullanım:: asitle dekapaj
Vurgulamak:

sürekli dekapaj hattı

,

dekapaj ekipmanı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Jiangsu, Çin (anakara)
Marka adı: XLY
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 90 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: 10 Set
Ürün Açıklaması

 

 

Makul yapıya sahip XLY özelleştirilebilir yüksek hassasiyetli çelik sac asit dekapaj hattı

 
 

Turşu Hattı

 

Push-Pull, yarı sürekli ve sürekli asitleme hatları sunuyoruz.

Push-Pull hatları bir seferde bir bobini işler, böylece şeritleri birleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.Bu, muazzam çalışma esnekliğine izin verir ve çalıştırma ve bakım kolaylığı sağlar.Bu tür hatlarda akümülatöre ihtiyaç olmadığı için bu hatlar çok düşük yatırım maliyetine sahiptir ve orta hacimli üretim için çok uygun maliyetlidir.

 

 

Push-Pull Asitleme Hatları, 1,0 mm ila 6,0 mm kalınlığında ve 200 mm ila 2000 mm genişliğindeki şeritleri işleyebilir.

Daha yüksek üretim oranı için Yarı Sürekli ve Sürekli Asitleme Hatları sunuyoruz.

Her ikisinde de kaynak/dikiş ile sürekli çalışma sağlanır.Bobin açıcı ucunda birleştirme ve geri sarıcı ucunda kangalların çıkarılması sırasında sürekli çalışmayı sağlamak için giriş ve çıkışta akümülatörler bulunur.Sürekli hatlarda proses bölümü sabit bir hızda çalışırken, akümülatörlerin kapasitesinin küçük olduğu yarı sürekli hatlarda, bobin açmada bobin birleştirme ve bobin değiştirme sırasında proses bölümünün hızı azalır.Bu tür kurulumlar, akümülatör tasarımlarının basitliği nedeniyle uygun maliyetlidir.

 

 

Sıcak Haddehanelerden gelen malzeme genellikle kireçten arındırılır ve bir hidroklorik veya sülfürik asit banyosundan geçirilerek kimyasal olarak işlenir ve indirgeme değirmenlerine gönderilmek üzere bobinlere yeniden sarılır.

Mühendisliğimiz, asitten asitleme için maksimum düzeyde faydalanılmasını ve atık sularda en az israfı sağlayarak ton üretim başına düşük asit tüketimi sağlar.Sistemdeki asidik suyun verimli bir şekilde geri dönüştürülmesi, ton başına su tüketimini önemli ölçüde azaltır.

 

 

Ek özellikler:

Kenar Düzeltme, Deri Geçirme, Kaplama, Uzunluğa Göre Kes vb. gibi ek özellikler, müşterinin gereksinimlerine göre dahil edilebilir.

 

 

Sürekli asitleme hattının proses akışı

 

 

Elle yükleme → Bobin yükleme arabası → 1 numaralı kazanç makarası → 1 numaralı kazanç kazıyıcı → 2 numaralı kazanç makarası → 2 numaralı kazanç kazıyıcı → 1 numaralı beş silindirli düzleştirici → 2 numaralı beş rulolu doğrultucu → Saptırıcı rulo → Çift katmanlı kesme → Yakınsama sıkıştırma rulosu → Kaynak makinesi → No.1 başlık rulosu → No.1 yatay döngü → No.1 CPC → No.2 başlık rulosu → kireç çözücü → No.3 başlık rulosu → No.2 çift rulo TBM →Temizleme →Suyla yıkama →Kurutma →Döngü →No.4 dizgin rulo →Pinch CPC ünitesi →Hurda sarma →Üç rulo gergi silindiri →Çıkış kesme →Yağlama makinesi →Çıkış saptırıcı pres rulosu → Germe makarası →Bobin boşaltma arabası →Coi alma tablo

 

 

Bu sistem, yapay müdahale olduğunda niteliksiz asitleme etkisinde manuel kontrol arayüzüne ve gerçek zamanlı veri kaydına, büyük verilerin oluşumuna, asit konsantrasyonuna ve sıcaklığına göre büyük veri analizi yoluyla geleceğe, şekil parametrelerine, otomatik oluşumuna izin verir. makul dekapaj işlemi.

 

1. Parkur, yaklaşık 32 metrelik bir mesafe ile kapalı bir tek kiriş ile paylaşılmaktadır.

2. konfigürasyon tutucu 2 takım, tek set el yükü 10T, çalışma hızı 10-20m/dak;

3. Destekleyici el, orijinal cihazı kontrol etmek için araç kontrol PLC'si, frekans dönüştürücü, kablosuz iletişim modülü, kod okuyucu, iz bulucu, RFID tanıma sistemi ve benzeri ile donatılmıştır ve elektrik kontrol kutusunun koruma seviyesi IP65'tir.

4. sistem, araba güç kaynağının toplayıcı kaynağı olan kayar temas hattını kullanır;tüm üniteler ve ana kontrol sistemi, kablosuz Ethernet, araç PLC'sinin uygulanması ve toprak PLC ana veri alışverişi arasında endüstriyel kontrolü benimser.

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Kalan karakter(20/3000)