Mesaj gönder

Soğutma Tankı ile Çalışma Hızı 10-20m / Dak Sıcak Daldırma Galvaniz Makinesi Çelik Yüzey

1 Set
MOQ
negotiation
fiyat
Soğutma Tankı ile Çalışma Hızı 10-20m / Dak Sıcak Daldırma Galvaniz Makinesi Çelik Yüzey
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Voltaj:: Müşteriler Yerel Voltaj
Ağırlık:: 10 ton
Sağlanan Satış Sonrası Hizmet:: Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler
Model numarası:: standart dışı
kaplama:: galvanizleme
Yüzey:: Çelik
Vurgulamak:

otomatik sıcak daldırma galvanizleme tesisi

,

otomatik galvanizleme tesisi

Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XLY
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T, D/P, D/A
Ürün Açıklaması

 

ISO9001 Standart Dışı Sıcak Daldırma Galvanizleme Hattı Ekipmanları Galvanizli Tesis Makinesi

 

 

 

 

Teknik Süreç:

Hammadde (kaynaklı borular) —— Derosinasyon —— Asit arıtma —— Su temizleme —— Emprenye uygulama —— Kurutma —— Çinko sıcak daldırma —— Dış üfleme —— İç üfleme —— Hava soğutma ——Su soğutma —— Pasivasyon — — Kurutma —— İşaretleme —— Muayene —— Paketleme —— Bitmiş ürünler.

 

 

Sıcak daldırma galvanizleme makineleri tedarikçisi

 

Boru makinesi, temizlendikten sonra ham boruların yüzeyinde korozyon direnci ve pürüzsüz bir tabaka oluşturmak için kullanılır.

 

Sıcak galvaniz boru değirmeni, temizlendikten sonra ham boruların yüzeyinde korozyon direnci ve pürüzsüz bir tabaka oluşturmak için kullanılır.

 

Sıcak galvanizleme hattı, temizlendikten sonra ham boruların yüzeyinde korozyon direnci ve pürüzsüz bir tabaka oluşturmak için kullanılır.Ana ekipmanlar şunları içerir: kurutma fırını, ısıtma fırını, galvanizleme makinesi, çekme makinesi, yukarı çekme ünitesi, çekme silindiri, hareketli cihaz, buhar ve hava kombinasyonu ile dahili üfleme, düz cihaz döşeme, soğutma tankı, püskürtme konveyörü, işaret konveyörü, mavi halka makinesi, elektrikli cihaz, eyc.Firmamız spec sıcak galvaniz boru fabrikası üretebilir.1/2 inç ila 10 inç arasında.

 

 

 

Şu anda, aşağıdakilerin kapsamlı kapasitesine sahibiz:sıcak daldırma galvanizleme hatlarının tasarımı, imalatı, montajı, devreye alınması ve eğitimi ile eski galvanizleme tesislerinin iyileştirilmesi.Bu alanda işleme işinin yanı sıra ekipman da sunan tek şirketiz.

Mükemmel ekipman performansı ve mükemmel satış sonrası servisÜrünlerimizin Çin'in çoğu ilini, şehrini ve özerk bölgesini kapsamasına izin verin.Ayrıca yurt dışından gelen tesisler için sıcak daldırma galvanizleme hatlarını başarıyla tasarladık ve inşa ettik.en iyi tedarikçilerden biri olmak.

 

 

 

Soğutma Tankı ile Çalışma Hızı 10-20m / Dak Sıcak Daldırma Galvaniz Makinesi Çelik Yüzey 0

 

Bu sistem, yapay müdahale olduğunda niteliksiz asitleme etkisinde manuel kontrol arayüzüne ve gerçek zamanlı veri kaydına, büyük verilerin oluşumuna, asit konsantrasyonuna ve sıcaklığına göre büyük veri analizi yoluyla geleceğe, şekil parametrelerine, otomatik oluşumuna izin verir. makul dekapaj işlemi.

 

 

1. Parkur, yaklaşık 32 metrelik bir mesafe ile kapalı bir tek kiriş ile paylaşılmaktadır.

2. konfigürasyon tutucu 2 takım, tek el yükü 10T seti, 10-20m/dak çalışma hızı;

3. Destekleyici el, orijinal cihazı kontrol etmek için araç kontrol PLC'si, frekans dönüştürücü, kablosuz iletişim modülü, kod okuyucu, iz bulucu, RFID tanıma sistemi ve benzeri ile donatılmıştır ve elektrik kontrol kutusunun koruma seviyesi IP65'tir.

4. sistem, araba güç kaynağının toplayıcı kaynağı olan kayar temas hattını kullanır;tüm üniteler ve ana kontrol sistemi, kablosuz Ethernet, araç PLC'sinin uygulanması ve toprak PLC ana veri alışverişi arasında endüstriyel kontrolü benimser.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Kalan karakter(20/3000)