Mesaj gönder

Otomatik Sıcak Daldırma Galvaniz Tesisi Ekipmanları, Sürekli Galvaniz Hattı

1 Set
MOQ
negotiation
fiyat
Otomatik Sıcak Daldırma Galvaniz Tesisi Ekipmanları, Sürekli Galvaniz Hattı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Sertifika: ISO9001:2008
Türü:: Kaplama üretim hattı
Satış sonrası hizmet Sağlanan:: Mühendisler Yurtdışı hizmeti makine için kullanılabilir
Renk:: Müşteri kadar
Kaplama:: galvanizleme
Yakıt:: disel / sürtmek / yağ
Vurgulamak:

otomatik sıcak daldırma galvanizleme tesisi

,

sıcak daldırma galvanizleme ekipmanları

Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XLY
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T, D/P, D/A
Ürün Açıklaması

ISO9001 ile Sürekli Galvaniz Hattı Sıcak Daldırma Galvaniz Makinesi

Teknik işlem:

Hammadde (kaynaklı borular) —— Aşındırıcılık —— Asitle muamele —— Su arıtma —— Impregnant uygulanması —— Kurutma —— Çinko sıcak daldırma —— Dıştan üfleme —— Dahili üfleme —— Hava soğutma ——Su soğutma —— Pasivasyon - - Kurutma —— İşaretleme —— Denetleme —— Paketleme —— Tamamlanmış ürünler.

Bu sistem yapay müdahale ve gerçek zamanlı veri kaydı, büyük veri oluşumu, büyük veri analizi yoluyla gelecekteki asit konsantrasyon ve sıcaklığa, şekil parametrelerine, otomatik oluşumuna göre, şartsız olarak dekantifiye edici etkileme ara yüzüne izin verir. Makul dekapaj işlemi.

1. parça yaklaşık 32 metrelik bir mesafe ile kapalı bir tek ışın ile paylaşılır.

2. konfigürasyon tutucu 2 set, el yükü 10T tek set, 10-20m / dak çalışma hızı;

3. destekleyici el araç kontrolü PLC, frekans dönüştürücü, kablosuz iletişim modülü, kod okuyucu, parça bulucu, RFID tanıma sistemi ve benzeri orijinal cihaz kontrol etmek ve elektrik kontrol kutusu koruma seviyesi IP65 ile donatılmıştır.

4. sistem, kayan temas hattını, araç güç kaynağının toplayıcı kaynağını kullanır; Tüm üniteler ve ana kontrol sistemi, kablosuz Ethernet, araç PLC ve toprak PLC ana veri alışverişi uygulaması arasındaki endüstriyel kontrolü benimser.

Sıcak daldırma galvaniz makineleri tedarikçisi

Boru makinesi, temizlendikten sonra ham boruların yüzeyinde korozyon direnci ve düzgün bir tabaka oluşturmak için kullanılır.

Sıcak galvanizli boru fabrikası, temizlendikten sonra ham boruların yüzeyinde korozyon direnci ve düzgün bir tabaka oluşturmak için kullanılır.

Sıcak galvanizleme hattı temizlendikten sonra ham boruların yüzeyinde korozyon direnci ve düzgün bir tabaka oluşturmak için kullanılır. Ana ekipmanları şunlardır: kurutma fırını, ısıtma fırını, galvanizleme makinesi, çekme makinesi, yukarı doğru çizim birimi, çekerek rulo, hareketli cihaz, buhar ve hava kombinasyonu ile iç üfleme, döşeme düz cihaz, soğutma tankı, püskürtme konveyör, mark konveyör, mavi halka makinesi, elektrik aleti, eyc. firmamız spec sıcak galvanizli boru fabrikası üretebilir 1/2 inç ila 10 inç arasında.

Sıcak Daldırma Galvaniz Makinesi

1. Şirket yeri: Wuxi şehri; FOB limanı: Şanghay

2. ISO9001: 2008 ve CE sertifikalı

3. Uluslararası rekabette aktif olarak yer almak

4. deneyim: 20 yıldan fazla

5. Profesyonel teknoloji tartışması ve sıcak müşteri hizmetleri

Ürün Açıklaması

Asit duman toplama arıtma sistemi: kapalı asit ev ile, su sızdırmaz ve çalışma parçası ile ev içinde asit duman kontrol etmek için, duman ile sekonder asit arıtma kulesine fan, su püskürtme ve asit geri dönüşümü elde etmek ve çevre koruma gereksinimlerine ulaşmak için sodyum-hidroksit çözünebilir asitimetri.

Bu sistem dikey saplı el tipi kaldırma tertibatını, geleneksel araç veya elektrikli vinç ile karşılaştırıldığında, doğru konumlandırma, sarsıntı yok, sapanların ve iş parçasının asit havuzuna girmesini önlemek için, sabit bir askıya yukarı ve aşağı doğru tutunabilir ve benim şirket bağımsız araştırma ve PLC otomatik kontrol programı ile kaldırma cihazının geliştirilmesi, akıllı olabilir kaldırma görevi, oluk açma işlemi kayıt oluk süreci tarafından ayarlanır, el görevi ayarlamak, yükleme süresini azaltmak, hassas kontrol dekapaj süresi ve otomatik olarak bir sonraki tank toplama haznesine girer ve yerleştirilir.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Kalan karakter(20/3000)