Ana sayfa ÜrünlerAsit asitleme hattı

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Makul Yapısı ile Yüksek Hassasiyetli Çelik Levha Asit Dekapaj Süreci / Hat

  • High Precision Steel Sheet Acid Pickling Process / Line With Reasonable Structure
  • High Precision Steel Sheet Acid Pickling Process / Line With Reasonable Structure
  • High Precision Steel Sheet Acid Pickling Process / Line With Reasonable Structure
 • High Precision Steel Sheet Acid Pickling Process / Line With Reasonable Structure

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Jiangsu, Çin (anakara)
  Marka adı: XLY

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
  Teslim süresi: 90 gün
  Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
  Yetenek temini: 10 Set
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Marka Adı:: XLY Malzeme:: Paslanmaz çelik
  Adı:: Asit asitleme hattı Boyut:: OEM
  Renk:: Özelleştirilebilir Kullanımı:: Asit dekapaj

  Makul yapısı ile XLY özelleştirilebilir yüksek hassasiyetli çelik levha asit dekapaj hattı

  Asitleme Hattı

  Push-Pull, yarı sürekli ve sürekli dekapaj hatları sunuyoruz.

  Push-Pull hatları bir seferde bir bobini işler, böylece şeritlerin birleştirilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, operasyonun muazzam esnekliğini sağlar ve işletim ve bakım kolaylığı sağlar. Bu hatlarda akümülatörlere ihtiyaç olmadığı için, bu hatlar çok düşük bir yatırım maliyetine sahiptir ve orta hacimde üretim için çok uygun maliyetlidir.

  Push-Pull Pickling Lines, şeritleri 1.0mm ila 6.0mm kalınlığında ve 200mm ila 2000mm genişliğinde işleyebilir.

  Daha yüksek üretim oranı için Yarı-Sürekli ve Sürekli Dekapaj Hatları sunuyoruz.

  Her iki durumda da, kaynak / stiching ile sürekli çalışma sağlanır. Akümülatörler, uncoiler ucunda birleşme sırasında sürekli çalışmayı ve bobin ucunda bobinlerin çıkarılmasını sağlamak için giriş ve çıkışta sağlanır. Kesintisiz hatlarda, proses bölümü sabit bir hızda ilerlerken, akümülatörlerin kapasitelerinin küçük olduğu yarı-sürekli hatlarda, proses bölümünün hızı, bobin kapağındaki bobin birleşimi sırasında ve dekoratördeki değişim sırasında azalır. Bu tür tesisler, akümülatör tasarımlarının sadeliğinden dolayı düşük maliyetlidir.

  Sıcak haddeleme tesislerinden gelen malzeme, genellikle, bir hidroklorik veya sülfürik asit banyosundan geçirilerek ve indirgeyici öğütücülere gönderilmek üzere sargılara geri sarılarak kimyasal olarak arıtılır.

  Mühendisliğimiz asitin asitlenmeden asgari düzeyde kullanımını ve atık sulardan en az israfı garantilemekte, bu da üretim ton başına asit tüketiminin düşük olmasına neden olmaktadır. Sistemdeki asidik suyun verimli bir şekilde geri dönüştürülmesi ton başına su tüketimini büyük ölçüde azaltır.

  Ek özellikler:

  Edge-Trimming, Skin-Passing, Coating, Cut-To-Length vb. Gibi ek özellikler, müşterinin gereksinimlerine göre eklenebilir.

  Sürekli dekapaj hattının proses akışı

  Manuel yükleme → Bobin yükleme kablosu → No.1 kazanç makarası → No.1 getreli kazıyıcı → No.2 getiri makarası → No.2 getiri kazıyıcı → No.1 beş rulo düzeltme düzeneği → No.2 beş rulolu doğrultma düzeneği → Deflektör rulo → Çift katmanlı kesme → Kıvrık tutam rulo → Kaynak makinesi → No.1 dizgin rulo → No.1 yatay döngü → No.1 TBM → No.2 dizgin rulo → kireç çözücü → No.3 dizgin rulo → No.2 çift rulo TBM → Dekapaj → Su yıkama → Kurutma → Döngü → No.4 dizgin rulosu → Sıkıştırma TBM ünitesi → Hurda sargısı → Üç rulolu gergi silindiri → Kesme makası → Yağlama makinesi → Çıkış yağlama silindiri → Gergi makarası → Bobin boşaltma aracı → Coi alma tablo

  Bu sistem yapay müdahale ve gerçek zamanlı veri kaydı, büyük veri oluşumu, büyük veri analizi yoluyla gelecekteki asit konsantrasyon ve sıcaklığa, şekil parametrelerine, otomatik oluşumuna göre, şartsız olarak dekantifiye edici etkileme ara yüzüne izin verir. Makul dekapaj işlemi.

  1. parça yaklaşık 32 metrelik bir mesafe ile kapalı bir tek ışın ile paylaşılır.

  2. konfigürasyon tutucu 2 set, el yükü 10T tek set, 10-20m / dak çalışma hızı;

  3. destekleyici el araç kontrol PLC, frekans dönüştürücü, kablosuz iletişim modülü, kod okuyucu, parça bulucu, RFID tanıma sistemi ve benzeri orijinal cihaz kontrol etmek ve elektrik kontrol kutusu koruma seviyesi IP65 ile donatılmıştır.

  4. sistem, kayan temas hattını, araç güç kaynağının toplayıcı kaynağını kullanır; Tüm üniteler ve ana kontrol sistemi, kablosuz Ethernet, araç PLC ve toprak PLC ana veri alışverişi uygulaması arasındaki endüstriyel kontrolü benimser.

  İletişim bilgileri
  Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)