Ana sayfa

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

iyi kalite Sıcak Daldırma Galvaniz Hattı satış için
iyi kalite Sıcak Daldırma Galvaniz Hattı satış için
Ben sohbet şimdi

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : xinlingyu
İhracat p.c : 80% - 90%
Jiangsu XinLingYu Akıllı Technology Co, Ltd akıllı sıcak galvanizleme teknoloji araştırma ve hizmetlerin çıktı yapan profesyonel bir şirkettir. Proje araştırması, planlama, enerji tasarrufu değerlendirmesi, ÇED dahil danışmanlık hizmeti veriyoruz; Tesis yerleşimi, işleme, üretim yönetimi gibi teknik hizmetleri sağlamak ve ekipman tasarımı ve imalat, kurulum ve d-satış gibi hizmetleri sağlamak. Onr ana ürünleri: asit sis geri dönüşüm sistemi, çinko duman toplama ve arıtma ekipmanları, atık asit geri dönüşüm sistemi, akı geri dönüşüm ve yeniden kullanma sistemi, galvanizleme hattı otomatik taşıma ekipmanları, atık ısı kullanım sistemi, enerji tasarrufu ve çevre koruma tipi biyokütle yakma fırını.

Şirketin kurucu ortakları, 20 yıllık sıcak galvanizleme tecrübesine, 10 yıllık kimya deneyimine, 10 yıllık akıllı üretim tecrübesine sahip uzmanlardır. Deneyim ve bilgi birikimi ile birlikte, önde gelen iki galvanizleme tesisimize dayanarak, mevcut üretim modunu azaltan akıllı sıcak daldırma galvanizleme hattı geliştiriyoruz. Bağımsız Ar-Ge ürünlerimizin bir çoğu ulusal patent ilan edildi.

İletişim bilgileri
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Sam lee

Tel: 86--13665117920

Faks: 86-510-68930088

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)