Ana sayfa

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Sıcak Daldırma Galvaniz Hattı satış için
iyi kalite Sıcak Daldırma Galvaniz Hattı satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Bizim takım
  Firmamız, sektör hakkında yeterli bilgiye sahip ve işlerini doğru şekilde anlayan uzman profesyoneller tarafından organize edilmektedir. Kalitatif bir ürün ortaya çıkarmada yeteri kadar verimli bir mühendis ekibimiz var. Ekibimiz iyi bilendir ve bu ürünlerin üretimi, paketlenmesi ve tedariki sırasında karşılaştıkları standardı biliyor. İmalat ünitesinde kullandığımız makinelerin de aşina oldukları da bilinmektedir.

  Neden biz?
  Müşterilerimize, dayanıklılığı ile yetkin bir performans sunmaya devam eden güvenli ve güvenli bir ürün sunuyoruz. Tüm ürün yelpazemiz çevre için tamamen güvenlidir ve endüstri normlarına göre geliştirilmiştir. Kalite bilge onlar yüksek ve çok ekonomik fiyatlı. Verimli bir ekip ve iyi donanımlı bir altyapı ile destekleniyoruz ve bu da bize verilen zaman çerçevesinde toplu sipariş verebilmemizi sağlıyor.


  Bizim mükemmellik
  Bilgi birikimimiz, alüminyum ve alüminyum endüstrisi için olduğu kadar, lider alüminyum ve alüminyum endüstrisinde, 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekteyiz. Kârlılığımızı koruyan modern muazzam ekipmanlarımız ve plan çözümlerimiz, daha iyi enerji verimliliğine, azaltılmış duruş süresine ve daha uzun tamir döngülerine sahiptir.

  Dünya çapında varlığımız ve yerel deneyimlerimiz, müşterilerimizin verimliliğine ve verimliliğine katkıda bulunacak en uygun ve uygun maliyetli teknik çözümleri sunmamızı sağlar. Alüminyum endüstrisinde, çabalarımızı aşağıdaki hususlara odaklıyoruz:

  • Ekipmanın güvenliğini, güvenilirliğini ve üretkenliğini sağlamak
  • Korundum birikimini bastır
  • Mekanik kötüye dayanabilir
  • ÜRÜNLER VE UYGULAMALAR
  • KURULUM, KOMİSYON VE TURNİKA BAKIMI
  • ANAHTAR TESLİMİ YENİ PROJELER
 • OEM / ODM
  ???

 • Ar-Ge
  Güçlü bir ekibimiz var, 30 yılı aşkın süredir sıcak daldırma galvanizleme yapan eski uzmanlar, 20 yıllık sıcak galvanizli teknik omurgalar ve yüksek akademik geçmişe ve teorik bilgiye sahip genç mühendisler var. Teknik ekibimiz ayrıca, mekanik ekipman, kimyasal reaksiyonlar, bilgi ve zeka dahil olmak üzere çeşitli alanlarda derinlemesine araştırmalar yürütmektedir.

İletişim bilgileri
Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Sam lee

Tel: 86--13665117920

Faks: 86-510-68930088

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)