Ana sayfa ÜrünlerDemir kaldırma sistemi

Sıcak Daldırma Galvanizleme Hattı Demir Filtrasyon Sistemi için Demir Demir Giderme

Sıcak Daldırma Galvanizleme Hattı Demir Filtrasyon Sistemi için Demir Demir Giderme

  • Ferrous Iron Removal Treatment For Hot Dip Galvanizing Line Iron Filtration System
  • Ferrous Iron Removal Treatment For Hot Dip Galvanizing Line Iron Filtration System
 • Ferrous Iron Removal Treatment For Hot Dip Galvanizing Line Iron Filtration System

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: xinlingyu
  Sertifika: loading

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Ambalaj bilgileri: Hiçbir ambalaj
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı

  Akı galvanizlemeden önce işlenir .

  Durulamadan sonra, siyah iş parçalarını akıĢ tankına koyun, 50 ~ 70 during sırasında sıcaklığı korumak için ısıtma, yaklaşık 0.5 ~ 1 dakika ZnCI 2 — NH 4 CL çift tuzlu sulu çözelti içinde saklayın.

  Sıcak galvanizlemeden önce işlenmemiş akı, Fe2 + ve HCl çözeltisi iş parçası yüzeyine yapışacak ve daha sonra iş parçasıyla birlikte çinko tankına konacak, sadece galvanizleme kalitesini etkilemekle kalmayacak, aynı zamanda çinko tüketimini de artıracak, çok sayıda üretecektir. çinko cürufu (zincilat), çinko külü ve çinko tozu, bu da galvanizleme kalitesinin düşmesine neden olur. bu nedenle Fe2 + ve HCl'yi akıdan çıkarmak gerekir.

  Çinko kül esas olarak ZnO, Zn ve metal klorür vb.

  1kg başına çinko külü> 800g Çinko içerir.

  Külün neden olduğu çinko tüketimi toplam çinko miktarının% 20〜30'unu işgal etti

  Fe remive teknolojisi:

  Başlangıç ​​durumunda, hem ‚hem de full doludur ve tƒ boştur, bir süre akıtıcı çözeltinin kullanımı için ve tedaviye ihtiyaç duyduktan sonra,“ pompa 2 ”yi açın, bu sırada in'daki akılaştırma çözeltisi, dolu olduğunda, x dolu olduğunda, “pompa 2” kapatılabilir, daha sonra solution içinde eriyen solüsyonu üfleyebilir, hava ve kimyasallar ekleyebilir, bir süre için sakin bırakabilir, “pompa 1” i açabilirsiniz. , işlem tankındaki flu çözelti çözeltisi pump "pompa 1" ile basınç filtresine pompalanır, filtre geçiş tankına ƒ aktıktan sonra, çökeltme fabrikada gerçekleştirilir, bu işlem tekrarlanır, bu da geri dönüşüm ve rejenerasyon elde edilebilir.

  Maksimum rejenerasyon tedavi değeri 3 m³ / s
  Fluxing çözeltisinin PH'ı 3.0 - 4.5 pH
  Fluxing ajanındaki demir iyonu ≤ 4G / l

  Beklenti sonucu: teknolojimizin avantajı ile, örneğin 5-8mm açılı çelik alın, çinko tüketimi 36kg / ton'a düşürülebilir, kalınlık 86-99um'a ulaşabilir

  Kesin önlemler:

  Demir çıkarma için tam otomatik özel cihaz kullanımı:

  Akılama tankınızda demir çıkarma önlemleri yoksa, daha fazla üretim ile Fe +, Zncl2 ve NH4CL miktarı, kötü galvanizleme ve çinko cadmia ile sonuçlanan standart gereksinimlerden sapacaktır.

  Demir çıkarma için tam otomatik özel cihazımız hassas ölçüm + hassas malzeme ekleme + tam reaksiyon + otomatik kontrol demir çıkarma içerir, Fe + 'yı gerekli makul miktarda tutabilir, aynı zamanda asit, demir, amonyak ve çinko miktarını iyi durumda stabilize edebilir, çinko akışkanlığını artırabilen optimize akı bileşenleri, gal yüzeyi. iş parçasının kalitesi, çinko tüketimini ve çinko cadmia miktarını azaltır.

  İletişim bilgileri
  Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: Mr Wu

  Tel: +8613665117920

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)