Ana sayfa ÜrünlerDemir kaldırma sistemi

Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

Sıcak Daldırma Galvanizleme Hattı Demir Filtrasyon Sistemi için Demir Demir Giderme

  • Ferrous Iron Removal Treatment For Hot Dip Galvanizing Line Iron Filtration System
  • Ferrous Iron Removal Treatment For Hot Dip Galvanizing Line Iron Filtration System
 • Ferrous Iron Removal Treatment For Hot Dip Galvanizing Line Iron Filtration System

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: xinlingyu
  Sertifika: loading

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Ambalaj bilgileri: Hiçbir ambalaj
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı

  Galvanizlenmeden önce akı kıvamı yüksektir .

  Durulamadan sonra, siyah iş parçalarını akıĢtırma tankına yerleştirin, bunları ~ 50 ~ 70 ℃ boyunca tutacak Ģekilde, 0,5 ~ 1 dk değerinde ZnCI 2 —NH 4 CL çift tuzlu sulu eriyikte tutun.

  Sıcak galvanizlemeden önce işlem görmemişse, Fe2 + ve HCl çözeltisi iş parçası yüzeyine bağlanacak ve daha sonra iş parçası ile birlikte çinko tankına konulacak, sadece galvanizleme kalitesini etkilemekle kalmayacak, aynı zamanda çinko tüketimini de arttıracak, çok sayıda ürün üretecektir. çinko cürufu (zikzak), çinko kül ve çinko tozu, bu da galvanizleme kalitesinin düşmesine neden olur. Bu nedenle, Fe2 + ve HCl'nin akıdan ayrılması gereklidir.

  Çinko külün başlıca ZnO, Zn ve metal klorür vb.

  1kg çinko kül başına Çinko> 800g içerir.

  Külün neden olduğu çinko tüketimi toplam çinko miktarının% 20〜30'unu işgal etmiştir.

  Fe iyileştirme teknolojisi:

  Başlangıç ​​durumunda, hem ‚, hem de ƒ boştur, bir süre sonra, akıĢkan eriĢtirme Ģartlarını kullanmak için ve Ģart olarak arıtılmıĢsa,“ Ģekil 2 ”yi açınız. dolu, flu dolduğunda, pump dolum pipe taşma borusu üzerinden akı solutionan eriyik over‚ pump 2 pump pump pump ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ “air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air air tank treat işleminde akıĢkan eriĢimi, “pompa 1” ile basınç filtresine pompalanır, filtreden sonra eriĢim tankına ƒ akar, çökelti fabrikada gerçekleştirilir, bu süreç tekrarlanır, bu da akıĢkanın geri dönüşümünü ve rejenerasyonunu sağlayabilir.

  Maksimum rejenerasyon tedavi değeri 3 m³ / h
  PH çözücü çözeltisi 3,0 - 4.5 pH
  Akı maddesi içinde demir iyonu ≤ 4G / l

  Beklenti sonucu: bizim teknoloji avantajı ile, örneğin 5-8mm açı çelik almak, çinko tüketimi 36kg / ton azaltılabilir, kalınlığı 86--99um ulaşabilir

  Kesin önlemler:

  Demir çıkarma için tam otomatik özel cihaz kullanımı:

  Eğer akıĢkan tankınızın demir alma önlemleri yoksa, daha fazla üretim yapıldığında, Fe +, Zncl2 ve NH4CL miktarları, standart galvanizleme ve çinko kadmya ile sonuçlanan standart gereksinimlerden sapacaktır.

  Tam otomatik özel cihaz bizim demir çıkarma için hassas ölçüm + hassas malzeme ekleyerek + tam reaksiyon + otomatik kontrol demir kaldırma içerir, bu makul bir miktar içinde Fe + tutabilir, aynı zamanda asit, demir, amonyak ve çinko miktarı iyi durumda stabilize olabilir, Çinko akışkanlığını artıran galonun yüzeyini optimize edilmiş akış bileşenleri. çalışma parçasının kalitesi, çinko tüketimi ve çinko kadmiyum miktarını azaltır.

  İletişim bilgileri
  Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)