Mesaj gönder

Yeni Nesil Toz Giderme Ekipmanları --- WESP

April 12, 2022

hakkında en son şirket haberleri Yeni Nesil Toz Giderme Ekipmanları --- WESP

Dört yıl sonraSıcak daldırma galvanizliteknik araştırma, yeni nesil toz temizleme ekipmanımız ----- ıslak elektrostatik yağdırıcı resmi olarak piyasaya sürüldü.

Islak elektrostatik yağdırıcı (WESP) toz içeren gazda katı parçacıkları yakalamak için elektrostatik adsorpsiyonu kullanan ve külü temizlemek için su püskürtmesi kullanan bir tür toz temizleme cihazıdır.Ayrıca çinko dumanı ve amonyak çıkarma fonksiyonuna sahiptir. Yüksek toz temizleme verimliliğine ve toz temizlemeye sahiptir. Geniş toplama aralığının, küçük basınç kaybının, hareketli parçaların olmamasının, istikrarlı çalışmanın, güvenli ve uygun çalışmanın avantajlarına sahiptir.ve ikinci tozu yok.Modern endüstriyel ve madencilik işletmeleri için vazgeçilmez bir toz temizleme ekipmanıdır.

1

Anot tüpü (toz toplayıcı) ve katot hattı (boşaltma elektrotu) arasında on binlerce volt DC yüksek voltaj uygulanır.Ve hava büyük miktarda negatif ion üretmek için iyonlaşır.Sis gazı ile ıslak elektriğe giren çinko duman parçacıkları negatif iyonlarla çarpışır ve elektrik alanı kuvveti etkisi altında anod tüpünün yüzeyine hareket eder.Şarj serbest bırakıldıktan sonra, çinko duman parçacıkları anod tüpü tarafından emilir.

Ardından toz çıkarmak için anod borusunun iç yüzeyini su spreyi ile yıkayın.

Islak elektrostatik yağdırıcının çalışma süreci, toz şarjı, absorpsiyon ve kül temizleme işlemidir.
2
Fanın etkisiyle, büyük çinko dumanı parçacıkları ön işleme sprey kulesinden çıkarılır ve çinko dumanı nemlendirilir.ıslak elektrostatik yağdırıcının elektrostatik adsorpsiyonu ile, toz üzerine emilir.
Anod borusunun iç duvarı, püskürtme suyuyla su tankına çökme için yıkanır ve daha sonra filtre basıncıyla çamurlu pasta haline basılır.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Alice
Tel : 86-18626078867
Faks : 86-510-68930088
Kalan karakter(20/3000)